Teie valikuprotsessi hõlbustamiseks ja et see oleks võimalikult teadlik ja läbimõeldud, pakume teid huvitava auto professionaalseid fotosid kõikidest olulistest nurkadest, samuti detailseid videomaterjale. USACARS-iga koostööd tegemiseks ei pea elama Eestis. Sõltuvalt olukorrast valime tehingu optimaalse skeemi:

A

Lendate Tallinnasse, kus juba lennujaamas kohtute meie ettevõtte esindajaga. Kõik peamised küsimused lahendate koos temaga kohapeal. Teie isiklik haldur aitab: autot üle vaadata ja sõltumatu tehniline kontroll läbimisel eelnevalt broneeritud teeninduskeskuses; pakub teie uue autoga turvaliseks kojujõudmiseks transiidinumbreid, kindlustust ja muid vajalikke dokumente. Kui te mingil põhjusel uue autoga tagasi sõita ei soovi, siis pakume sõiduvahendi kojutoimetamise teenust.

B

Saate kogu teid huvitava teabe valitud auto kohta. Tasute ettemaksu summas 1500 eurot. Pärast raha kontole laekumist korraldame auto kiire kohaletoimetamise teie määratud aadressile. Ülejäänud summa tasute sõiduki kättesaamisel. Vajaduse korral läbib auto teie riigis sõltumatu tehnilise kontrolli.

Täiendavad garantiid

Enne auto müümist teie riiki pakume teile võimalikult lähedal asuvate klientidega tutvumise ja suhtlemise võimalust, kes juba USACARS-ist ostetud autot kasutavad. Kõik vajalikud kontaktid suhtlemiseks saate soovi korral meie haldurilt. Samal ajal pakume tutvumiseks müüdud autode galeriid, kus meie ettevõtte tööd esindatud on.

Täna sõidavad meie USA-st tarnitud autod läbi Soome, Rootsi, Eesti, Läti, Leedu, Poola, Saksamaa, Tšehhi, Austria, Ungari, Slovakkia, Rumeenia, Hispaania, Portugali, Prantsusmaa, Itaalia, Kreeka, Bulgaaria, Hollandi, Taani, Tenerife ja Malta.

Soovi korral asendavad meie mehaanikud rattad, eemaldavad auto kerelt kleebised, muudavad salongi stiili ja lahendavad kõik mistahes teie poolt seatud ülesanded. Võtke ühendust oma halduriga ja täidame teie palve nii kiiresti kui võimalik.

Kui palju maksab tarne?

Kesk-Euroopa riikide standardhinnad on 500–600 eurot. Transport lõunapoolsetesse riikidesse on natuke kallim – alates 700 eurost. Täpsema tarnesumma saate teada meie haldurilt. Kui vajate olulise sündmuse korral auto kiiret tarnet, siis saame korraldada auto tarne paari päeva jooksul. Selleks võtke ühendust meie halduriga.

Võtame vastu individuaalseid tellimusi

USACARS — see pole ainult autode tarne USA-st. Soovi korral täiustame ja tuunime vastavalt kõikidele teie vajadustele ja soovidele mistahes auto. Kui teie unistuste auto vajab ühe või mitme meistri individuaalseid töid, siis teeme kõik endast oleneva, et teid lühikese aja jooksul väärt tulemustega rõõmustada.