MEIST

Ettevõte USACARS asutati 2014. aastal. 2016. aastal tegime strateegilise otsuse laiendada oma tegevust Euroopasse. Sellest hetkest alates pühendame veelgi rohkem aega individuaalsele tööle klientidega ja püüame teha meie partneritele tõeliselt väärtuslikke, igas mõttes huvitavaid pakkumisi. EL-i territooriumil müüdi üle 150 eksklusiivse Ameerika auto. Iga auto on omaniku uhkuseks.

Töötame täieliku pühendumusega ja oleme keskendunud tulemustele, seetõttu oleme klientidelt saanud ka siirast ja sooja tagasisidet. Meie jaoks on see võimsaks motivatsiooniteguriks veel paremaks saamisel ja uute kordaminekute saavutamisel. Tutvuge kommentaaridega leheküljel mobile.de.

USACARS-i töö peamiseks prioriteediks on teenuse, logistiliste protsesside, läbirääkimiste etapi ja õigusliku raamistiku kvaliteet. Hindame oma mainet liialt, et teile tehniliselt vigast autot pakkuda. Usume, et tehnikaga töötamisel ei ole olemas pisiasju, nii et me ei kiirusta ega aja koguseid taga, vaid eelistame filigraanset tööd.

Enne kui unistuste auto rooli taha istute, läbib see mitmeastmelise range tehnilise kontrolli. Nii et ei tekiks isegi mõtet äsja omandatud eksklusiivse autoga seotud võimalikest probleemidest. Lisaks laitmatule tehnilisele olukorrale mõistame, kui oluline on esteetiline pool. Seetõttu läbib auto salong enne müüki alati põhjaliku keemilise puhastuse. Kättesaamisel saate täiusliku sõiduki, mille kasutamise iga minut pakub tõelist rõõmu.

227

MÜÜDUD

7

AASTAT KOGEMUST

23

RIIKI

ARVUSTUSED